fbpx
B2B Technologie - logo
B2B Technologie - ikonaul. Mieszka I nr 73C, 35-303 Rzeszów | ul. Paderewskiego 2, lok. I/2, 39-200 Dębica

Kasy samoobsługowe

Novitus SmartPOS

Novitus stworzył unikalną kasę samoobsługową SmartPOS.

Kasa charakteryzuję się dużą wygodą a klientom sprawia przyjemność podczas korzystania. Producent udowodnił, że klient może dokonać zakupów na SmartPOS w sposób łatwy, intuicyjny i z minimalnym zaangażowaniem personelu sklepu. W procesie tworzenia SmartPOS zadbano o wygodne korzystanie z systemu przez klientów a jednocześnie poprzez zastosowanie innowacyjnego, podwójnego systemu zabezpieczeń udało się maksymalnie ograniczyć ilości potencjalnych nadużyć dokonywanych podczas zakupów.
Wynikiem prac inżynierów Novitus powstała najlepiej zabezpieczona kasa samoobsługowa na rynku.

POBIERZ ULOTKĘ

Kasa samoobsługowa NETRIS

Dlaczego NETRIS?

• 100% polska produkcja
• Solidna konstrukcja, markowe podzespoły
• Krótki czas oczekiwania na dostawę (około 30 dni od zamówienia)
• Budowa modułowa, wszechstronne zastosowanie
• Personalizacja i wybór kolorów obudowy
• Skuteczne i szybkie wdrożenie i wsparcie posprzedażowe
• Dojrzałe i stale rozwijane oprogramowanie

Zaprojektowany bliżej Ciebie

Novitus NETRIS to kolejny model kasy samoobsługowej zaprojektowany i produkowany w Polsce. Rodzina naszych urządzeń jest stale rozszerzana, aby tworzyć ekosystem rozwiązań dla każdego formatu detalicznego. Lokalizacja produkcji w naszym kraju to gwarancja najwyższej jakości i szybkie terminy realizacji. Komponenty elektroniczne, które stosujemy zostały zaprojektowane do ciągłej pracy w trybie 24h na dobę, nawet w najtrudniejszych warunkach. W przypadku awarii gwarantujemy błyskawiczny dostęp do części zamiennych i natychmiastową reakcję serwisową. Nasze doświadczenie i sprawdzone projekty zapewnią Ci pełny komfort użytkowania i oszczędność kosztów w całym okresie eksploatacji. NETRIS to idealna baza dla innowacyjnych, skalowalnych i zorientowanych na klienta systemów sprzedaży. Nasze wsparcie wdrożeniowe zapewni skrócony czas uruchomienia stanowisk samoobsługowych w Twoim sklepie, niezależnie od branży i jego wielkości. Oszczędzony czas, to więcej pieniędzy w Twojej kieszeni.

Elastyczna konstrukcja

• Umieść Twoją kasę w optymalnym miejscu, aby ergonomicznie zorganizować przestrzeń w sklepie.
• Miksuj dowolnie pomiędzy konstrukcją nablatową, wiszącą czy samodzielnie stojącą
• Dopasuj wariant do oferowanego asortymentu, dobierz zawansowaną zintegrowaną wagę oraz inne akcesoria
• Personalizuj paletę kolorystyczną i doceń elementy ze stali szlachetnej, łatwe do konserwacji i utrzymania we wzorowej czystości.
• Oferuj klientom szeroką paletę nowoczesnych płatności, dzięki zintegrowanemu terminalowi płatniczemu
• Wykorzystaj zaawansowane funkcje aplikacji sprzedażowej oraz systemu do zarządzania.

Systemowe rozwiązanie

Wyjątkowe cechy kasy NETRIS to nie tylko konstrukcja i podzespoły. Czym byłaby kasa samoobsługowa bez idealnej aplikacji obsługującej sprzedaż. Architektura oprogramowania kasy Novitus NETRIS jest doskonale sprawdzona na rynku retail, przemyślana i kompletna. Oferuje też szybką implementację nowych funkcji i ułatwioną integrację z zewnętrznymi systemami kasowymi. W ramach warunków maintenance, masz nieprzerwany dostęp do aktualizacji.

Korzystaj z modułu oprogramowania NETRIS Manager, i zarządzaj pracą kas z poziomu stanowiska stacjonarnego lub mobilnego. Moduł działa w architekturze chmury i mogą z niego korzystać różne grupy użytkowników (Asystent, Manager, Administrator). Kasa posiada tryb szybkiego dostępu do funkcji menedżerskich (storno, anulowanie paragonu, akceptacja wieku) po odczytaniu karty użytkownika z odpowiednimi uprawnieniami.

Integracja z wiodącymi dostawcami usług płatniczych, to możliwość dokonania płatności kartami płatniczymi, Blikiem. Nie zapomnieliśmy także o obsłudze zaawansowanych systemów lojalnościowych i kuponowych. Kasa obsłuży złożone promocje, min. sprzedaż opakowań wielosztukowych, bony rabatowe, zestawy, rabat za wybrany produkt.

Pobierz broszurę informacyjną

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy

KONTAKT