fbpx
B2B Technologie - logo
B2B Technologie - ikonaul. Mieszka I nr 73C, 35-303 Rzeszów | ul. Paderewskiego 2, lok. I/2, 39-200 Dębica

Terminale płatnicze

ELEKTRONICZNE TRANSAKCJE

To przygotowanie i wdrożenie różnego typu rozwiązań kartowych PAYTEL. W programie Polska Bezgotówkowa możesz otrzymać bezpłatnie 3 terminale płatnicze. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły.

Najbardziej powszechnym jest system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD,  AMERICAN EXPRES. Akceptacja ich odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych dostępnych zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną PSTN, Ethernet oraz modem GPRS.

Jednakże zastosowania naszych terminali nie kończą się tylko na akceptacji kart płatniczych. Popularnym  rozwiązaniem wśród właścicieli placówek handlowych jest system doładowań telefonów komórkowych Prepaid, dzięki któremu klienci 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu mogą bezpiecznie i szybko zasilić swoje konto telefoniczne. Współpracując ze znanymi firmami system daje klientom moc korzyści, począwszy od błyskawicznie zawieranych transakcjach a kończąc na wzroście obrotów.
Kolejnym narzędziem pozwalającym na rozwój placówek  jest system lojalnościowy, dostępny zarówno w wersji terminalowej jak i  komputerowej. Ideą systemów lojalnościowych jest  gromadzenie informacji na temat transakcji przeprowadzanych przez uczestników programu lojalnościowego oraz przyznawanie im odpowiedniej ilości punktów na podstawie wyznaczonych reguł. Korzyści wynikających z wdrożenia systemu jest wiele, należą do nich przede wszystkim opcja pozyskania nowych i utrzymywania obecnych klientów, zwiększenia wartości marki, zwiększenia sprzedaży oraz poznania zachowań konsumenckich klientów.
Większość produktów Novitus dostosowanych jest do potrzeb naszych klientów. Szczególnie wymagającym klientem są stacje paliw, dla których Novitus oprócz systemów płatniczych i lojalnościowych, przygotował systemy flotowe, dzięki którym przede wszystkim pracownicy firm spedycyjnych za pomocą kart paliwowych/flotowych mogą bezgotówkowo rozliczać transakcje.  Korporacjom taksówkarskim Novitus dostarcza nowatorski system  rozliczeniowy Taxi, usprawniający obsługę rozliczeń bezgotówkowych między kierowcą taksówki a jego klientem.
Popularnym wśród właścicieli bufetów, stołówek i innych punktów żywieniowych jest system kart stołówkowych. Wykorzystywany głównie w stołówkach przy zakładach pracy oraz placówkach szkolnych daje zamierzony cel jakim jest szybkie i sprawne wydawanie posiłków swym klientom. Dzięki rejestracji uczestników systemu w bazie następuje natychmiastowa eliminacja pobierania posiłków przez osoby niepowołane oraz wydawania posiłków osobom trzecim, a stołówki mogą pochwalić się bezgotówkową obsługą klienta.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy

KONTAKT